if_photoif_put_inmenu
ТОВ Клинкер Стоун
Зателефонуйте нам!
+38 (044) +38 (044) 300-12-75 Показати
+38 (067) +38 (067) 968-71-88 Показати

Камінь Сланець

Приховати

У Klinker Stone ви можете купити за доступною ціною натуральний сланець , який відноситься до ексклюзивних матеріалів для обробки будинку. Це справжній камінь, створений природою і потім якісно вручну оброблений виробником. Він прикрашає покрівлю та фасад найреспектабельніших особняків у всьому світі. Матеріал цінують за унікальні характеристики, якими його наділила природа. У нас в каталозі представлені покрівельні матеріали від іспанського виробника Cupa Pizarras в формі плитки, лусочок в іншому форматі.


Чому варто вибрати сланець

Природний камінь має переваги перед іншими виробами як в плані привабливості, так і за технічними характеристиками. Завдяки цьому він може бути задіяний в будь-якому проекті. Сланець надає покрівлі або фасаду вишуканий вигляд, і його привабливість з часом не зміниться. Однією з головних відмінних рис є довгий термін служби, а це сто років і більше. Додатковим плюсом є екологічність матеріалу, він абсолютно безпечний для людини. Переваги сланцю для покрівлі:


Іспанська сланець доступний в відтінках чорного і сірого, він має шорстку або гладку структуру. На сайті представлено фото виробів.

Сланець для обробки фасаду буде володіти тими ж якостями. Він підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт, його благородний графітовий колір вигідно виділить будинок на тлі інших. Каменю не страшні морози чи спека, адже він вогнетривкий і зносостійкий. В Європі цей декоративний камінь дуже популярний; замки й маєтки, які будувалися з використанням матеріалу, збереглися до наших часів.

Замовляйте сподобалися вироби, і ми відправимо вашу покупку в будь-яке місто України. Klinker Stone гарантує високу якість натуральних виробів, вся наша продукція сертифікована. Вона покликана підкреслювати індивідуальність вашого будинку і піклуватися про його захист від зовнішніх факторів багато десятиліть.

Схожі розділи

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×