if_photoif_put_inmenu
ТОВ Клинкер Стоун
Зателефонуйте нам!
+38 (044) +38 (044) 300-12-75 Показати
+38 (067) +38 (067) 968-71-88 Показати

Керамічна черепиця

Приховати

Натуральна керамічна черепиця є одним з найдавніших покрівельних будматеріалів, які застосовуються в будівельній сфері. Вона вважається пріоритетною, так як володіє не тільки естетичною привабливістю, а й відмінними експлуатаційними якостями. Матеріал випускається різних видів за текстурою, формою і відтінку, що дозволяє втілити в життя будь-який дизайнерський проект.


Характерні особливості

Керамічна черепиця складається з глини жирних сортів. Процес створення ґрунтується на підготовці сировини, формування глиняної заготовки матеріалу, сушці і надалі випалюванні при високій температурі близько 1000 ° C. Покриття для покрівлі додатково обробляють декоративними складами (ангобом або глазур'ю) для отримання технічних та естетичних якостей.

Черепиця володіє високими споживчими властивостями і характеризується такими перевагами, як:


Термін служби будматеріалу при правильному укладанні перевищує 50 років.


Наповнення асортименту

Каталог інтернет-магазину «Клінкер Стоун» включає в себе високоякісне керамічне покриття від провідних брендів: Cobert, Roben, Tondach та ін. На сайті представлені фото продукції, що дозволить підібрати потрібний варіант для вашої покрівлі. Широкий діапазон кольорів дасть можливість створити відповідний зовнішній вигляд будинку.

Замовити товар можна по телефону або в онлайн-режимі. Доставка здійснюється по Україні.

Офіційний сайт: https://klinker-stone.com.ua/ua/katalog-tovarov/krovlya/keramicheskaja/

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×