if_photoif_put_inmenu
ТОВ Клинкер Стоун
Зателефонуйте нам!
+38 (044) +38 (044) 300-12-75 Показати
+38 (067) +38 (067) 968-71-88 Показати

Керамічні блоки

Приховати

Керамічні блоки є ще одним інноваційним продуктом в області виробництва будматеріалів з глини. Вироби мають ключові характеристики, що вимагаються для сучасного домобудівництва. Незважаючи на відносно молодий «вік», вони зуміли показати себе в якості перспективного стінового матеріалу із чималим набором позитивних властивостей.

Підібрати відповідні керамічні блоки ви зможете в інтернет-магазині «Клінкер Стоун». У каталозі представлені товари від провідних виробників з коротким описом і фото, що дозволить вибрати відповідний товар в режимі онлайн.


Основні характеристики

Особливість керамічних блоків полягає в їх формі, яка називається «паз-гребінь». По суті, структура схожа із звичайною цеглою, але присутній зменшена кількість наскрізних швів. Завдяки цій особливості знижується теплопровідність стін, тому будинок краще зберігає тепло.

При створенні керамоблоков в глиняну суміш додають порцію порізатора, що робить текстуру пористішою. Далі заготовку обпалюють і підсушують в печі. При цьому включення (солома, лушпиння насіння або дерев'яна стружка) згоряють, утворюючи усередині порожнечі.

Існує 14 розмірів керамічних поризованих блоків. Найменший нагадує цегла, але має подвійну товщину. Подібні вироби вважаються найпопулярнішими, так як спрощують розрахунки при складанні проекту будинку.


Ключові переваги

Керамоблоки користуються популярністю серед приватних і комерційних забудовників. Це досягається завдяки наступним перевагам:


Пористі керамічні блоки дозволяють формувати гарний фасад будівлі, який може простояти без необхідності реставрації більше 50 років. Догляд за поверхнею матеріалу дуже простий і не займе багато часу.

Звертайтеся за покупкою в нашу компанію по телефону або додавайте товар в корзину. Ми пропонуємо самі рентабельні ціни, що зробить покупку дуже вигідною.

Схожі розділи

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×