if_photoif_put_inmenu
ТОВ Клинкер Стоун
Зателефонуйте нам!
+38 (044) +38 (044) 300-12-75 Показати
+38 (067) +38 (067) 968-71-88 Показати

Клінкерна цегла

Приховати

Кмітливі голландці на зорі XIX в. створили неповторний за своїми властивостями і естетичної привабливості будматеріал під назвою «клінкерна цегла». Сьогодні він активно використовується в житловому будівництві - як приватному, так і комерційному. Словом, покриття для стін стає актуальним всюди, де важливо отримати надійну і красиву обробку.

Інтернет-магазин «Клінкер Стоун» пропонує відмінний асортимент, що дозволяє досягти поставленої мети. У каталозі представлені фото, завдяки яким ви зможете оцінити естетичну привабливість продукції.


Основні характеристики

Клінкерна цегла - це керамічний будматеріал. Його виготовляють зі спеціальної різновиди глини. При випалюванні сформовану заготовку розжарюють до температури близько 1200 ° C, завдяки чому продукція набуває характерну дзвінкість.

При виготовленні використовуються гіпоалергенні компоненти:


Наш інтернет-магазин реалізує фактурний клінкерну цеглу від провідних виробників, які випускають продукцію відповідно до останніми технологіями. Рекомендуємо надавати перевагу таким брендам, як Robe, Ternca. Якість товарів від даних компаній цінується не тільки в Україні, але і в інших європейських країнах.


Переваги продукції

Будинки з клінкерної цегли володіють стійкістю до холодів і міцністю. Це досягається завдяки численним перевагам облицювального будматеріалу.

Серед ключових переваг клінкерної цегли виділяють такі, як:


Цегла має безліч відтінків і фактур, що дозволяє підбирати клінкерна матеріал відповідно до дизайну екстер'єру.

Схожі розділи

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×