if_photoif_put_inmenu
ТОВ Клинкер Стоун
Зателефонуйте нам!
+38 (044) +38 (044) 300-12-75 Показати
+38 (067) +38 (067) 968-71-88 Показати

Натуральний Камінь Травертин

Приховати

Натуральний травертин - це гірська порода, утворена мінералами карбонату кальцію. Вона піддається шліфовці і обробці і при цьому є дуже міцною. Цьому природному каменю властиві світлі відтінки з темними або чорними вкрапленнями, зустрічаються і яскраві кольори - жовті та червоні. Натуральний травертин використовується з давніх часів для зовнішньої і внутрішньої обробки будівель. Найвідоміші споруди збереглися і до наших днів, це Колізей - пам'ятник архітектури Стародавнього Риму, собор Святого Петра у Ватикані. Зараз обробку травертином може собі дозволити будь-який бажаючий. Природний матеріал коштує недешево, але ми пропонуємо найкращі ціни на сертифіковану продукцію європейських виробників.


Травертин для фасадів

У гірської породи безліч плюсів, за деякими параметрами він навіть виграє у мармуру і граніту. Травертин - м'яка порода, здатна надати будинку «живий вигляд». З цього матеріалу легко виготовляються ліпнина, барельєфи та інші декоративні елементи. Переваги травертину:


У породи є великий плюс у вигляді універсальності, тобто камінь гармонійно впишеться в будь-який стилістичне рішення. Котедж можна оформити в стилі класики, хай-тека, скандинавських мотивів, і кожному з цих випадків природний матеріал буде виглядати вдало, органічно поєднуватися з залізом, деревом, склом і бетоном.


благородство інтер'єрів

Всі достоїнства каменю не притаманні штучним аналогам, за це і цінується гірська порода, яка займає проміжне місце між мармуром і вапняком. Чим більше вік каменю, тим краще його характеристики. З плином часу травертин буде ставати міцніше і твердіше. Матеріал широко використовується для облицювання стін, колон і камінів. Він добре підходить для обробки підлоги в житловому, комерційному і виробничому приміщенні.

Оздоблення стін в будинку виглядає естетично, респектабельно і лаконічно, завдяки колірному і текстурних різноманітності. Обробка, яку проходить камінь перед надходженням у продаж, може бути полірованої, шліфованої, брашірованная. Інтер'єр з Лощенов плитками наповнить приміщення затишком і домашнім теплом.

В каталозі Klinker Stone можна переглянути фото колекцій травертину. Якщо хочете побачити його на власні очі і уявити, як він прикрасить фасад вашого будинку, відвідайте наш салон-бутик. Ми обіцяємо вас приємно здивувати різноманітністю продукції та вартістю виробів.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×