if_photoif_put_inmenu
ТОВ Клинкер Стоун
Зателефонуйте нам!
+38 (044) +38 (044) 300-12-75 Показати
+38 (067) +38 (067) 968-71-88 Показати

Натуральний Камінь

Облагородити зовнішній вигляд будинку, надати йому індивідуальності можна за допомогою натуральних декоративних матеріалів. Тільки такі вироби відрізняються довговічністю, неймовірною виразністю і міцністю. Натуральний камінь використовується як в обробці фасаду, так і для внутрішніх робіт. На естетичні властивості виробу буде впливати родовище каменю. Ми гарантуємо якісну, сертифіковану продукцію, фото якої представлено в каталозі.


Переваги фасаду з натурального каменю

У зовнішнього вигляду будівлі поза конкуренцією ефектність і ошатність. Облицювання з природного декоративного матеріалу вражає і притягує увагу. Неможливо знайти два абсолютно однакових каменю за текстурою і забарвленням, але разом вони виглядають дуже гармонійно. Крім привабливості, фасад з натурального каменю відрізняється:


Такому фасаду не страшні спека або холод, він спокійно витримає багаторазові цикли заморозки і розморожування. Натуральний камінь стійкий до опадів, сильним вітрам і іншим атмосферних явищ. Мінусом можна назвати вартість, але ми пропонуємо оптимальні ціни на продукцію. Замовляйте вподобану модель в «Клінкер Стоун» або відвідайте наш салон-бутик, щоб побачити, як буде виглядати декоративний виріб в реальності.


Розкішне оформлення інтер'єру

Плитки натурального каменю використовують для створення унікальних дизайнів. Матеріал відрізняється стійкістю до вогню, вологи і зможе підвищити звуко- і теплоізоляцію приміщення. Облицювання внутрішніх стін виглядає респектабельно і аристократично, вона підкреслює статусність інтер'єру. У нас у продажу представлені кілька колекцій, це завжди актуальна класика і сміливі дизайнерські рішення.

Переваги обробки природним матеріалом:


Якщо сумніваєтеся, що купити, телефонуйте - і ми надамо вам пораду у виборі найкращого продукту в залежності від умов експлуатації.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×