if_photoif_put_inmenu
ТОВ Клинкер Стоун
Зателефонуйте нам!
+38 (044) +38 (044) 300-12-75 Показати
+38 (067) +38 (067) 968-71-88 Показати

Черепиця

Приховати

Покрівельна черепиця з кераміки - це елітний матеріал для облаштування даху. Її характеристики обумовлені не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і високими технічними показниками. Керамічна черепиця виробляється в різних формах і розмірах профілю, колірних рішеннях. Всі вироби об'єднує матеріал виробництва. Кожен елемент виконується з обпаленої глини за спеціальною технологією. Завдяки цьому дахове покриття набуває всі необхідні властивості, щоб надійно служити до ста років.


Характеристики керамічного виробу

Покрівельна черепиця прекрасно підходить для дахів з ухилом скатів в 22 °, так як саме такий показник необхідний для гарного стоку вологи. Кераміка завжди відрізнялася своїм низьким водопоглинанням, тому вона відмінно переносить безліч циклів заморожування і розморожування. Серед численних переваг черепиці:


Крім того, матеріал не служить притулком для цвілі і бактерій.

Натуральна покрівельна черепиця не накопичує статичну електрику, на відміну від металевого аналога, а також не пропускає шум від опадів.


профілі виробів

Виріб для покрівлі має різноманітність форм: у вигляді хвиль, жолобів, плоска, низькопрофільна і багато інших типів. У нас в каталозі керамічні плитки представлені в широкому асортименті і за доступними цінами, вказаними за одну штуку. Всі форми мають свої особливості, наприклад:


Ви можете вибрати з фото вподобаний екземпляр. Якщо хочете побачити покрівельну черепицю або інші оздоблювальні натуральні матеріали в реальності, відвідайте салон-бутик Klinker Stone. Наші професійні консультанти підберуть продукцію саме для вашого проекту.

Офіційний сайт: https://klinker-stone.com.ua/ua/katalog-tovarov/krovlya/keramicheskaja/

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×